ادامه داستان شازده و دادگاه

 

بعد از نظرسنجی که کردم اکثر دوستان و آشنایان و حتی شما همراهان اینترنتی نظرشون این بود که شازده رو تنبیه کنم! ساعت 7 صبح شنبه هم دست بردار نبود و من بعد فهمیدم که اصرارش برای تماس عصر پنج شنبه و جمعه و صبح زود شنبه چی بوده. من برای کنجکاوی رفتم دادگاه و قاضی تنها بود. به قول خودش برای یک سخنرانی کردم و گفت که شازده از اون هم شکایت کرده!!!!! میگفت یکی داره از خود مجتمع به این خط میده و حتی شازده اصرار داشته که حتماً یک فرد خاص توی هیئت سه نفره باشه که اون هم پذیرفته. خلاصه به شازده به هر دری که فکر کنی زده و از هیچ مغلطه بازی دریغ نکرده. خود قاضی به من گفت که به نظرش شازده باید تنبیه بشه، اون هم با این سن و سال. من فیلم رو توی موبایلم بهش نشون دادم و گفتم که کاری این کرده مربوط به یک نوجوون 16 ساله بدون گواهینامه است که از ترس پدرش و قانون فرار میکنه و منطق نداره. قاضی زیرکی نیست اما اقتدارش خوبه. یعنی به طرفین میدون نمیده. یک کلامه و کم حوصله است. امروز صبح دوباره برای کنجکاوی رفتم شعبه که منشی قاضی به من گفت که امروز آخرین روزی هست که میتونه فیش 210 هزار تومن رو واریز کنه و فکر نمیکنم که این کار رو کرده باشه. از حالا باید صبر کرد و دید که قاضی چی میگه. یک چیزی باز داره من رو قلقلک میکنه که بخاطر افزایش قیمت خودرو توی این مدت به نظر کارشناسی مربوط به افت ارزش ماشینم اعتراض کنم که باز هم از اینی که هست بیشتر بسوزه. باید ببینیم که چی پیش میاد... بی خبر نمی ذارمتون.

/ 6 نظر / 19 بازدید
یک مسلمان ایرانی

سلام عالی بود واقعا عالی[دست][دست][دست] جدا این شازده به یک تنبیه اساسی نیاز داره،دقت کنین خودش عملا میگه ترو خدا ادبم کنین![نیشخند]

هورمزد

سلام برادر میگم اگر کارت به دعوا و یقه گیری و پنجه بوکس و .. هم رسید پایه ایم هااا [نیشخند]

هورمزد

از کنار بعضی از آدم ها فقط باید گذشت... هر عکس العملی که نشان بدهی ضرر کرده ای! یعنی گاهی نگاه می کنی می بینی کاملآ حق با توست اما طرف اینقدر بی ارزش است که انسان حیفش می آید یک کلمه بیشتر با او حرف بزند.با این حال امیدوارم قاضی پدرش را در بیاورد . [نیشخند] به نظرم خیلی بهتره که اصلآ خودت نری دنبال این کار دیگه و بسپری به وکیل.

مکث

سلام تموم نشد داستان شازده؟

یک مسلمان ایرانی

سلام امروز یکشنبه است تا سه شنبه 2 روز مونده(نابغه ام من[چشمک] )

یک مسلمان ایرانی

[منتظر]