فرجامی نا ميمون!


بالاخره اونقدر با قالب اين وبلاگ بيچاره ور رفتم تا من رو آورد سر خونه اول! اوایل ظاهرا خوب کار میکرد ولی بعد از یه مدت کم کم عوارض وبلاگ اصلاح شده خودش رو نشون داد. وقتی که برای بار اول امروز وبلاگم رو از يک کافی نت ديدم واقعا تعجب کردم چون اون اصلا وبلاگ من نبود. هيچ چيزی سر جاش نبود. تصاوير بالا نمی اومدن و موسيقی که مدتها پيش حذفش کرده بودم داشت پخش ميشد!! من نميدونم که اين ايراد از پرشين بلاگه يا نه ولی هرچی هست واقعا من رو کلافه کرد طوری که همونطور که الان ميبينيد وبلاگ نازنين من به این روز افتاده و به ناچار این ظاهر رو به هم زدم. ولی یه خوبیهایی هم داره مثل سادگی سرعت بارگذاری loading و از همه بهتر وبلاگي تر بودنش! آخه بعضيها اونقدر به اين يك صفحه وصله و پينه ميدوزن كه آدم لقايش رو به عطايش ميبخشه! من هم از اين پس تصميم گرفتم كه به شكل معقول تري با اين وبلاگ برخورد كنم تا دچار مشكلاتي اينچنيني نشم. حتما اكثر شماها هم با من موافقيد.


/ 11 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
sina

منم زياد با قالبم ور رفتم... جالب اينجاست من هم يه بار خرابکاری بار آوردم... مويد باشی انشاا..

ناتوردشت

سلام...ببين من نميخوام بزنم تو ذوق پرشين بلاگ ولی اصلا بعيد نيس که ايراد از خودش باشه...من که اثاث کشی کردم رفتم!! راستی خيلی خيلی مرسی که به وبلاگم سر زدی...حتما حتما بازم بيا.خوب؟!

پريا

سلام الانم ساده وزيباست..موفق باشی

hoormazd

سلام. همان موقع که آمدم اين طور بود .

micron

سلام.وبلاگ جالبي داري .اگه خواستي يه سري به وبلاگ من بزن كه تو وبلاگم دارم تبليغ از وبلاگهاي ديگه ميكنم.اگه خواستي از وبلاگ تو هم تبليغ ميكنم.بياي خوشحال ميشم.

setareh

سلام.بلاگت ساده و زيباست.در جواب نظرت بايد بگم بله کسی بوده و از اعتماد من سوء استفاده کرده اما خدا را شکر می کنم که فقط سوء استفاده روحی بود.غمگين نوشتنم هم نوايی از دل دردمندم هست نه چيز ديگری.پاينده باشی.غم انگيزترين پاييز...........ستاره

بهزاد.ح

ببخشيد من تازه پيغام شما را ديدم ولی ويلاگ جالبی داری مطلب هاي جالب می نویسی راستی شما کدام مدل ديابلو را می خواهيد ؟

بهزاد.ح

ببخشيد من تازه پيغام شما را ديدم ولی ويلاگ جالبی داری مطلب هاي جالب داری راستی شما کدام مدل ديابلو را می خواهيد ؟

حمید

همین طور که خودتون هم گفتید وبلاگتون به هم ریخته من مطالب شما رو می تونم بخونم ولی بقیه چیزا فونتش خرابه.