سفرنامه تصویری از سنگاپور

محوطه بیرونی Flyer

Flyer سنگاپور بنا به اقوال بزرگترین در دنیا

یک چیز عجیب در نزدیکی Marina Bay

سنگاپور در عین مدرن بودن زیبا و صمیمی بود

یک غذای هندی به اندازه اورانیوم سوزاننده بر روی برگ طبیعی موز

توانایی عجیب من در استفاده از chop stick

یک غذای سالم و خوشمزه. محتویات: یک ظرف چدنی در حد مذاب داغ، برنج، جوانه گندم، استیک و ....

خیابانهایی به غایت تمیز، استاندارد و اغلب مشجر و گلکاری شده

تنوع رنگهای شاد در این کشور کوچک جالب توجه بود

نمایی دور از همان Flyer معروف

/ 8 نظر / 54 بازدید
مکث

سلام... اینبار سنگاپور... عکسای خوبی بودن ممنون فقط غذای هندی یه جوری بود! یه سوال مردم سنگاپور چه جوری اند ..وضعیت زندگیشون خوبه همه جای کشور شون تمییزه ...خیلی نظم پذیر و حرفگوشکن هستند ؟

سروش

به سلامتی...سفر بی خطر...خوش گذشت؟ چقدر خوبه که اینقدر مسافرت میری و جاهای مختلف دنیا رو میبینی![گل]

مکث

توضیحات خوبی دادین ...منظور از حرفگوش کن این بود که بدون چون چرا قوانینی که مسولانشان برایشان در نظر میگرند میپذیرند و شکایتی ندارند... اما در مورد اینکه توضیح برای عده ایی سخت است که کشورهای دیگر انطوری نیستند که میگویند... میدانید شاید ان عده ایی که تعصبی برخورد میکنند اینطور باشد ولی در مورد غیره میتوان گفت که تنها معتمدشان همین 4شبکه است و دنیای محدود اطرافشان !

هورمزد

سلام.عالی بود.ممنون از قرار دادن این عکس های زیبا. من این نوع مطالبت را واقعآ دوست دارم

یک مسلمان ایرانی

سلام حدیثی از امام علی (ع) خوندم که اگه هم شنیده باشیم ارزش چندین بار خواندن و شنیدن را دارد. حضرت علی (ع) می فرمایند: مانند زنبور عسل باش که هر چه خورد پاک است و هر چه بر جای نهد شیرین است وهر شاخی که رویش نشیند نشکند.

یک مسلمان ایرانی

سلام ممنون از لطفتون! اگه اشتباه نکنم در مقدمه کتاب "امام علی (ع) صدای عدالت انسانی " نوشته جرج جرداق آمده است: اگه دنیای غرب متفکری چون امام علی(ع) داشت هر ساله در گوشه و کنار دنیا چندین همایش تنها برای یکی از جملات وی برگزار میشد. اما متأسفانه.............

هاپوتی

سلام. قطعا پخت غذا (اردک مخصوصا [مغرور] ) و به طور کلی تغذیه از مشکلات جامعه‌ی ما هست. به طور کلی تغذیه مهمه که 25% از عکس‌های یک سفرنامه ی تصویری رو عکس غذاها به خودش اختصاص میده [خنثی] اگر شما آن اردک را به همان شیوه‌ی پخت سر سفره میدید و می خوردید و همینطور کیک با تخم اردک را، بی شک نظرتان عوض می شد. از بابت عکس‌ها هم سپاسگزارم زیباست

صداقت

سلام خوبی مهندس؟ انشالله همیشه خوش بگذرد به شما. این عکس را در وبلاگ من ببینید. فکر کنم خودتان برام فرستادید