پیشنهاد پولساز

 

پیشنهاد خوبی دارم تا دولت هر چه کسری بودجه تا سه دوره بعد دارد طی یک هفته جبران کند. به تعداد خودروها و شاید گواهینامه های رانندگی صادر شده برگ جریمه هایی مربوط به موارد زیر ارسال کند:

1. نبستن کمربند ایمنی

2. عدم حرکت بین خطوط

3. عدم رعایت حق تقدم

4. استفاده از موبایل حین رانندگی

5. بوق غیر ضروی

6. عدم رعایت فاصله طولی و عرضی

7. نقص فنی خودرو

8. ریختن زبانه به بیرون

9. عدم استفاده از چراغ راهنما

10. استفاده غلط از چراغ راهنما

11. عبور از چراغ قرمز و زرد

12. عدم رعایت حقوق عابر پیاده

 

این دوازده مورد را برای همه ملت بفرستند و اگر پیدا شود 200 نفر خرسند و دلشاد اعتراضی بکنند و مابقی بینی و بین الله مستحق پرداخت این جریمه اند! حلال... حلال و زلال... حلالتر از شیر مادر...! از ما گفتن بود!

/ 11 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هورمزد

سلام خوبی؟ 1-بنده از بوق زیاد استفاده می کنم ! یعنی اگر استفاده نکنم دق می کنم ! از بس که روانی و احمق و بی شعور و گیج و منگ و نابلد و خرفت و ... در این خیابان ها پشت فرمان است.حااااال آدم بهم می خورد از رانندگی !!!! چراغ را گذاشته اند 300 ثانیه ! سبز که می شود امیدوار می شوی که بروی آن وقت نگاه می کنم یک بی شعور دارد خوووونسرد با موبایل با صاحاب مونده اش حرف می زند ! حالا هی بوق بزن ! 2-انصافآ دقت کن ! چقدر احمق را می بینی که وارد خط گردش یا دور برگردان می شوند و بعد مستقیم می روند؟!! 3-من معتقدم علاوه بر تعیین حداکثر سرعت در خیابان ها باید حداقل را هم تعیین کنند !

هورمزد

4-ایییی بدم می آید وقتی می بینم یارو فقط داره با سرعتی حرکت می کنه که ماشین خاموش نشه !!!یک بار سر یکی داد زدم که لامصب پیاده میومدی دیگه !!! تو که می خوای اینقدرررر آروم بری !! 5-این بار که رفتی خیابان دقت کن ! 80! بله 80 درصد ! مصیبت و اعصاب خردی و گند زدن به آرامش مردم و ایجاد ترافیک و خلاصه هر درد و مرضی که بگی مال این هاست: 1-مسافر کش ها (اتوبوس ها هم جزء همین ها) 2-موتور ها 3-وانت ها باور کن ماشین های معمولی سهمشان ناچیز است...

هورمزد

6-شاید گفتن این حرف درست نباشد... اما از مسافرکش ها قشری در این جامعه پایین تر نداریم ! یعنی هر کس که دیگه سوادی و تخصصی و سرمایه ای و هیچی نداشت . میگه یک ماشین می خرم میرم مسافر کشی !! هر جا که مسافر می بینند می زنند رو ترمز ! حالا وسط خیابون ! صاف سر ورودی یک کوچه ! ماشاالله دست به دعوا و مزخرف گفتنشان هم خوب است !

هورمزد

هنوز کلی حرف دارم [نیشخند] بر می گردم !

هورمزد

جدیدآ خط بی آر تی سید خندان راه افتاده است... در خط وِیژه ی اتوبوس موتور ها به راحتی تردد می کنند ! و در پایان خط ویژه نمی دانی مراقب اتوبوس نره خر باشی یا این هزار موتوری که هر کدام به یک سو کج می شوند !!

هورمزد

بسیاری از این موتوری ها مشکل روحی دارند ! چرایش را نمی دانم ! یکبار در محیط مجازی دیدم که پزشکی همین مورد را تایید کرده بود ! اینکه بی خود بوق می زنند. روحیه پرخاشگر دارند.هرج و مرج طلب هستند و به راحتی به پیاده رو می آیند... اگر روزی موتور ها ساماندهی شوند به جرات می توان گفت نصف مشکل ترافیک تهران حل شده است.

هورمزد

قبلآ می گفتند که زمان تردد کامیون ها 22 تا 6 صبح است... اما الان مدتی است می بینم در تمام مدت روز تردد می کنند...متاسفانه اینقدر که طرح اصلی و زوج و فرد برای راهنمایی و رانندگی مهم است ، تخلفات دیگر نیست...

هورمزد

این تهران را یک هفته می دادند دست من !! پوستی از کامیون دار و موتوری و مسافر کش می کندم که بعد از این یک هفته عکس رانندگی در چهارراه استانبول را با توکیو اشتباه بگیری[خنده]

یک مسلمان ایرانی

سلام یک نصیحت دوستانه: مواظب خودتون باشید،ا ظاهرا قای یعقوبی نژاد به موقعش خیلی خطرناک میشن[وحشتناک] من که ترسیدم دیگه جرأت سر زدن به وبلاگشونم ندارم.[قهقهه]