اندر احوالات ظرفیت هاآقای دکتر جلیلی فی نفسه یک سری ظرفیتهایی دارند که در نوع خودش جالب است.

1.    وب سایت ملی

یکی از ظرفیتهایی که وجود دارد این است که با وجود دامنه های ملی دات آی آر (.IR) و حتی اجباری شدن آن برای وب سایتهای رسمی دولتی برویم و وب سایت خود را بر روی دامنه استکباری دات کام (.COM) و دات اورگ (.ORG) قرار دهیم. این ظرفیت توسط سایر نامزدهای انتخاباتی نادیده گرفته شد و آنها با توجه به سر سپردگی و وادادگی و تسلیم و سازش با غرب از دامنه اینترنتی ملی استفاده کردند. ایضاً ایمیل ملی و موضوع اینترنت ملی تحت تاثیر همین بوده و آدرس ایمیل ایشان نیز علیرغم اجباری شدن داشتن ایمیل ملی برای کاربران عادی مثل من و شما بر روی دامنه دات کام است.


www.draref.ir
www.drjalily.com
www.saeedjalili.org2.    سِرور آلمانی

از دیگر ظرفیتها استفاده از سرور آلمانی است. یعنی سرور وب سایت خود را به کشور پر ظرفیت ایران بر روی سروری آلمانی قرار دهید تا از تولید و خدمات آلمانی به جای ایرانی بهرمند شویم.

3.    استفاده از هدفون در تصاویر تبلیغاتی

در برخی تصاویر تبلیغات مشارالیه عکسهایی با هدفون به چشم میخورد که اشاره به گفتگوهای هسته ای دارد. هدفون یکی دیگر از ظرفیتهاست که به وضوح هر چه تمامتر می گوید که من زبان انگلیسی نمی فهمم لطفاً یکی برای من ترجمه کند ببینم خانم اشتون و دیگران چه می گویند! هر چند در رزومه آمده باشد که زبان انگلیسی و عربی می دانیم. از قضا خیلی اتفاقی چهار رقیب انتخاباتی زبان انگلیسی یا فرانسه را مسلط هستند!ظرفیت اسلام ناب

نشانی اسلام ناب را بدهید! ما هم سالهاست در پی آنیم. ان شالله زحمت ظهور امام زمان (عج) هم به همت ایشان کم شده و آن حضرت به عنوان مدیر فنی یا ناظر کیفی دولت آقای جلیلی خواهند بود البته پس از تایید صلاحیت ایشان توسط تیم مذاکره کننده و بررسی سوابق ایشان.


/ 2 نظر / 56 بازدید
هورمزد

سلام برادر گرامی ! وبلاگ را با مطلبی به روز کردم که فکر می کنم خواندنش -اگر چه طولانی است-خالی از لطف نباشد.

هادی

امام علی و ستمبران علی با شناختی که از مردمان داشت می دانست که این حکومت هرگز قرار نیست به اهداف خود برسد بلکه او می خواست حجتی جاودانه برای مسلمانان و شیعیان پدید آورد که عدالت، دشمنی جز شرک و جهل بشر ندارد . او دشمن اصلی عدالت را امویان نمی دانست بلکه خودِ مردم عامه می دانست . علی (ع) با حکومت پنج ساله اش به تاریخ نشان داد که دشمنان عدالت و شرافت و عزت بشری ، ستمگران و صاحبان قدرت نیستند بلکه ستمبران هستند. از کتاب " سرگذشت علیین (انسان کامل) استاد علی اکبر خانجانی - مقاله علی شناسی