پسر ایرانی

این وبلاگ زین پس هر وقت که بشود به روز می شود!

یک حرف ساده

 

بک حرف ساده دارم! ما که در بیان و ادعا، جمیع خوبی ها از فرهنگ و هنر و تمدن و هوش همواره تک و شاخص می دانیم و از سویی بدیهای احتمالی را به حساب تماشاگرنما، عده ای معدود، خودسر و اجنبی می گذاریم لطفاً یکی از این بزرگوران یک خوبی منحصر بفرد از هر یک از موارد گفتار نیک و پندار نیک و افکار نیک به ما بگوید و از سویی یک قرینه معنوی یا لفظی از حرکت عظیم ملت با بیش از یکصدهزار پیغام آریایی در فیسبوک مسی و مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی در یکی از 200 کشور دنیا بیاورد! به تعبیر ساده تر یکی پیدا شود و یک خوبی خاص ما ایرانیها که در هیچ یک از ملتها و ممالک نبوده و نیست را بیاورد و از سویی برای این بدیها و رذالتهای ما ایرانی ها یک نمونه مشابه از نیجریه و بوسنی و اوگاندا و ... بیاورد! ساده ترش کنم یا دوزاری افتاد؟

   + سعید ; ۱۱:۱٩ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/٩/٢٦
comment نظرات ()

به مناسبت چهل و دومین سالگرد تشکیل کشور امارات

 

بازار قدیمی شارجه 1948

کورنیش - ابوظبی 1954

ابوظبی دهه 1960

هتل هیلتون العین

میدان ساعت دبی 27 سال پیش . لطفاً به فاصله عرضی و حرکت موازی خودروها و ایست کامل دور میدان خودروها توجه کنید! سال 1365 خورشیدی

   + سعید ; ۱٠:٢٢ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/٩/۱٢
comment نظرات ()

بیش از ۹ میلیون بیسواد در ایران وجود دارد

 

علی باقرزاده، رئیس سازمان نهضت سوادآموزی ایران گفته است که سه میلیون و ۴۵۶ هزار نفر از جمعیت این کشور در رده سنی ۱۰ تا ۴۹ سال بی‌سواد هستند و تعداد کل بی‌سوادان به بیش از ۹ میلیون نفر می‌رسد.

 

   + سعید ; ۱٠:٥٧ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/٩/٥
comment نظرات ()