پسر ایرانی

این وبلاگ زین پس هر وقت که بشود به روز می شود!

نامه اي به يك دوست (!)

با احترام وافر حضورِ انورِ جليلِ عظيمِ كبيرِ شخيصِ بلند اجويت
خواهشمندم كه اين مبلغ بسيار ناچيز را از كشوري فقير، دردمند و زجركشيده آمريكا بپذيريد و ما را سرافراز كنيد. بگذاريد تا ما دادگران عالم حق پايمال شده مان را از چنگال اين مردمان خبيث بگيريم. اجازه دهيد تا از خاك پاك شما براي از ميان بردن تنها معضل جهان كه همانا صدام حسين سيبيلو باشد فيض ببريم (!). اي عزيز! قصد جسارت نداشتم، چراكه ميان سيبيل و سيبل تفاوتهاست كه همانا شما بهتر مي دانيد. سخن را كوتاه مي كنم. اي دوست ارجمند، صميمي و باوفا! اين ده ميليارد دلار سلاح را بگير و خفه شو!!!
امضا
G W B


   + سعید ; ٤:٢٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳۸۱/٦/۳۱
comment نظرات ()

سقوط يك فروند هواپيماي جاسوسي آمريكا در افغانستان


چندي پيش هواپيماي بدون سرنشين آمريكايي كه به منظور تجسس در آسمان افغانستان به گشتزني مشغول بود به علت نامعلومي در ناحيه خوست سقوط كرد.
حتما وظيفه اين هواپيما يافتن اسامه بن لادن بوده است!!!
من در اينجا وظيفه انساني خود مي دانم كه به اين مجاهدين راه احقاق حقوق پايمال شده مردم قهرمان پرور و نازنين آمريكا (اين جمله عينا توسط شاه مخلوع و در وصف آمريكائيان گفته شده است) كه پا از مرزهاي كشور آزادي و امنيت فراتر گذاشته و در غارهاي مخوف سرزميني وحشي و به دور از تمدن به دنبال ديو سه سر آتشخواري كه به نقل قول ايشان بن لادن مي نامندش بگويم كه تلاش بيهوده نكنيد! فقط نگاهي به اتاق پذيرايي منزل بوشِ پسر بياندازيد.

   + سعید ; ٤:۱٩ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳۸۱/٦/۳۱
comment نظرات ()

آتش سوزي در انبار كميسارياي ملل متحد در مشهد


يك انبار كه حاوي كمك هاي سازمان هاي بين المللي و كالاهاي خريداري شده از سوي كميساريا براي كمك به مهاجرين افغاني در مشهد و در 20 كيلومتري شهر ظهر ديروز (27 شهريور) در آتش سوخت. اين آتش سوزي از ظهر ديروز آغاز شده و حدود 4 ساعت به طول انجاميده است. در اين حريق كليه اجناس داخل انبار كه به گفته مقامات غير رسمي ارزشي معادل يك ميليون دلار داشته به كلي سوختند و وجود اجناسي چون پتو، چادر و لباس عامل موثري بر شدت و وسعت اين حادثه بوده است.
جا دارد در همين جا طي پيامي به مردم شريف افغانستان بگوييم:
مهاجران افغاني مقيم كشور پهناور ايران!
مصيبت وارده را به شما و محسن و سميرا مخملباف تسليت عرض نموده و صبر جميل براي بازماندگان (در ايران) از خداوند منان خواستاريم.

   + سعید ; ٧:٢٢ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳۸۱/٦/٢۸
comment نظرات ()

پناهندگي قايقرانان!

به نوشته يكي از جرايد داخلي، 7 تن از 13 قايقرانان اعزامي به كشور آلمان تقاضاي پناهندگي سياسي كردند. (صحت و سقم اين خبر پس از بازگشت تيم اعزامي اعلام خواهد شد).
نكته!
پس منبعد مراقب آقايان وزرا و وكلاي داخلي باشيم! چراكه ممكن است فردا آنها را در استديو DW و با كراوات ببينيم!!!

   + سعید ; ٧:۱۸ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳۸۱/٦/٢۸
comment نظرات ()

رژيم صهيونيستي ايران!!!


عراق هم خيلي باحال تشريف دارد. ايران با اسرائيل متحد است! عجب!!! ببخشيد آقاي عراق! شما در كشورتان سررسيد يا تقويم ديواري پيدا نمي شود؟ شما آرشيو صوتي و تصويري و اسناد جنگ و جرايد نداريد؟ مگر اين شما نبوديد كه شعله جنگ هشت ساله را عليه ايران اسلامي برافروختيد؟ مگر شما نبوديد كه به كويت حمله كرديد و حوادثي را پيرو اين عمل قبيح بوجود آورديد كه ننگ آن تا همين حالا پابرجا باقي مانده؟ چه كسي پاي همين آمريكاي متجاوز را كه حال مدعي حمله نظامي عليه شماست را در خليج فارس باز كرد؟ چه كسي متولي حضور و پيشرفت صهيونيستها در خاورميانه بود؟ آيا خودتان مي دانيد كه خود شما بيشترين خدمت را به رژيم صهيونيستي كرديد؟
آقاي صدام حسين! آيا مي دانيد پس از بن لادن و بوش منفورترين چهره در زمينه اخلال در امنيت جهانيد؟
پس همانند گربه اي در دام افتاده عمل نكن! و پلهاي پشت سر خود را خراب مساز، چراكه به جايي تكيه كرده اي كه به نرمي اسكناسهاي هزار دلاري است...به همين سستي...

   + سعید ; ۳:۳٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳۸۱/٦/۱٢
comment نظرات ()

ما بردگان تاريخيم


آيا براي شما اين سوال پيش نيامده كه چرا من تا بدين حد خود را درگير يك موضوع نموده ام و تمام هم و غم خود را صرف پرداختن به اين موضوعات كرده ام؟
ببينديد برادران و خواهران من! شمايي كه در هر كجاي اين دنيا هستيد، باور كنيد اگر بدانيد كه همين چهره هاي خندان، همين انسانهاي نازنين (انسانهاي نازنين نام فيلمي است انگليسي كه ديدن آن را به شما توصيه مي كنم) و اجدادشان چه ستمهايي را بر شما، پدران و فرزندانتان روا داشته اند و اين ادبار و نگونبختي و فلاكت اقتصادي و فرهنگي كه گريبانگير ما و همه كشورهاي جهان سوم است از اجاق همينان برمي خيزد.
متوجه باشيد عزيزان من! من در هركجا اين مطالب را مطرح كردم اكثر حضار انگشت اتهام و پاسخ را به سويي گرفتند كه افراد و شخصيتهايي را مي يابيد كه اكثر آنها ابزار و آلت دست همين تفكر شوم است. ايشان آنها را در همان قالب ظاهري آن و علت اصلي اوضاع اسفبار كنوني مي بيند.
من در اين كه ما ملت ايران در بسياري از جوانب اخلاقي، اجتماعي داراي مشكلات اساسي و ريشه اي هستيم، هيچ شكي ندارم ولي آيا تا به حال به اين فكر كرده ايد كه آيا ما از ابتدا چنين بوده ايم؟ چرا اروپاي منحط كه تا بدان حد مغروق جهل و ناداني و تعصبات غيرمنطقي بود حال چنان بر مايي كه روزگاري الگو و سرآمد ملل در علم و فرهنگ و هنر بوديم تعيين تكليف مي كنند كه گويي ايشان از بدو خلقت چنان بوده اند و ما چنين؟‍‍‍‍!
متاسفانه عمر يك انسان كفاف اينكه تمامي اين رخدادهايي كه در دل تاريخ نگاشته شده اند را يكجا به خاطر بياورد ولي اين را بدانيد كه ملت ما ايران در هوش، قدرت و زيبايي دوستي كم نظير هستيم. شمايي كه در خارج از ايران زندگي مي كنيد و احتمالا در كلاسهاي درس غربيان شركت كرده ايد حتما مي دانيد كه آنان به طور واضح و ملموسي از هوش كمتري نسبت به شما برخوردارند. اين يك استثنا نيست و به راحتي مي توانيد اين را به كل ملت ايران و غرب تعميم دهيد و اگر شك داريد امتحان كنيد!!!!
ما نفت داشتيم، منابع عظيم معدني و جنگلي داشتيم، هنري كه نزد ما بود چشمان ناپاك و كياد ايشان را كور كرد و همين طمع مقدمه اي شد بر جريان طويلي كه تا كنون ادامه دارد و دود آن به چشم ما و آيندگانمان مي رود.
سوء استفاده از جهل عده اي خودفروش و نادان، استفاده ابزاري از مقدسات و عوامل قدرت و ترويج تفكرات جذاب بويژه در ميان نسل جوان زمينه اي را براي شروع استعمار و استثمار چندجانبه بوجود آورد كه نابودي و غارت سرمايه هاي رو زميني و زير زميني مان را در پي داشت و دين و مذهب و فرهنگ غني مان را با دلار، شو، مد و ديگر چيزها جايگزين كردند.
همانا بهترين شما در نزد خدا پرهيزگرينتان است. به خدا توكل كنيد و به ريسمان الهي چنگ بزنيد.
حق يارتان

   + سعید ; ۱:٤۸ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳۸۱/٦/٩
comment نظرات ()

باز توطئه اي جديد


طبق روال و خوي ذاتي آمريكا و متحد ناگسستني اش (شايد هم بر عكس) امكان اين كه ملتي كه به هر جهت رويه مخالفت و اعتراض را در برابر اين دو دوست نابكار پيش گرفته باشد نمي تواند روزي را از شر اينان به خير و خوبي سپري كند.
حتما افرادي كه اخبار سراسري كشور را دنبال مي كنند و يا روزنامه ها را پي مي گيرند از خبر توقيف كشتي حامل سلاح اسرائيلي را كه به مقصد ايران در حركت بود توسط رژيم صهيونيستي مطلع اند.
همانطور كه اكثر متخصصان امر سياست اين عمل را تفسير نمودند همگي در الف) بدبين ساختن مردم فلسطين و انتفاضه نسبت به ملت ايران كه پشتوانه معنوي ايشان در نبرد عليه رژيم اشغالگر قدس بوده و هست. ب) پراكنده كردن اذهان عمومي در جهت مخالف آنچه كه ايران را كشوري صلحجو و غير متجاوز جلوه دهد و مهر تاييدي بر اتهام ننگين و نادرست نقش محوري ايران در شرارت كه تبليغاتي مقرضانه و در جهت بدنام كردن كشورهاي مخالف سياست هاي غير انساني آمريكايي بيش نبوده است. ج) بدنام نمودن و حمله تبليغاتي عليه دين مبين اسلام و پيروان آن كه مسلمانان جهان اند و چسبانيدن برچسب تروريست بر پيشاني آنان.
نكته جالب توجه در مورد تفسيرهاي گوناگون در مورد اين مانور سياسي اسرائيلي در مورد ايران اين است كه اكثر قريب به اتفاق اين عمل را با شكست پيش بيني نموده اند و تلاش آنان را مذبوهانه و عبث مي دانند.
اگر نظر من را در مورد اين رخداد مي خواهيد بايد به نكته اي ساده تر اشاره كنم كه در تفاسير اين عمل كمتر به چشم خورده و آن اينكه اگر بنا باشد كشور ايران سلاح خود را (اعم از متعارف و غيرمتعارف) از كشوري و آن هم به صورت مخفيانه به خاك كشور وارد كند آيا نيازي است كه اين سلاح از طريق دشمن ديرينه دولت و ملت ايران تأمين شود؟
آيا كشورهايي نظير كره (شمالي و جنوبي)، سوئد، اطريش، آلمان، فرانسه و روسيه نمي توانند اين خواسته (فرض بر صحت آن) را بر آورده كنند؟
كما اينكه كشور ايران در چند سال اخير همكاريهاي را با كشورهاي چين، روسيه، اكراين و كره شمالي در اين زمينه داشته و خريدهايي شامل هواپيماي f-7 (نمونه چيني هواپيماي معروف MIG 21 است) و خريد تكنولوژي مربوط به موشكهاي دوربرد و سطح به هوا كه بدون هيچ جنجالي به كشور راه پيدا كردند.
نتيجه اي كه مي خواهم كه شما هم به آن برسيد كليتي است در مورد آن تفكر، آن ايدئولوژي و مسلك مسموم استعمار و استثمار و سلطه طلبي كه در طول تاريخ مردم ما انواع آن را تحمل كرده اند و حال كه دست آنان از منافع ناحقشان كوتاه شده تمام تلاششان را براي نابودي موانع سر راه جهت بازپسگيري و كسب آن منافع به خرج مي دهند و از كوچكترين حربه اي، حتي توهين به مقدسات و اعتقادات ملتهاي جهان فروگذار نكرده و كماكان راه پست و كفتارمآبانه خود را پيش مي گيرند.
خدايا شر اين عنصر شوم تاريخ را از سر مظلومان جهان محو كن...

   + سعید ; ۱:٤٧ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳۸۱/٦/٩
comment نظرات ()

آمريکايی ها به ايران نمی آيند


پيرو خبر گذشته مبنی بر انگشت نگاری از کشتيگيران آمريکايی مسسولان کشتی کشور آمريکا تصميم نهايی خود را گرفته و از شرکت در اين مسابقه مهم امتنا کردند تا به شخصيت و اعتبار ورزشی-ارزشی شان لطمه نخورد.
روايت است که:
آنچه بر خور نمی پسندی بر ديگری هم مپسند.

   + سعید ; ٥:۳۱ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳۸۱/٦/٦
comment نظرات ()

اهانت كاخ سفيد به كتاب آسماني مسلمانان


كاخ سفيد با اهانت به يك و نيم ميليارد مسلمان در جهان از قرآن كريم، كتاب آسماني مسلمانان با عنوان كتاب مقدس تروريستها نام برده است.
پايگاه كاخ سفيد در شبكه اطلاع رساني اينترنت ديروز تعدادي كتاب را به عنوان فهرست مطالعاتي تروريستها معرفي كرده و در صدر اين فهرست، كتاب مقدس مسلمين، قرآن كريم را گنجانده است. در اين صفحه اينترنتي، كاخ سفيد از مردم آمريكا خواسته خوانندگان و علاقمندان اين گونه كتابها را به بخش متخصصان ادبيات ترور سازمان اف بي آي معرفي كنند.
من ديگه چي بگم؟؟؟؟

   + سعید ; ۱۱:٤٧ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳۸۱/٦/٦
comment نظرات ()

چه عجب!؟


حنما ماجراي تكراري انگشت نگاري از كشتيگيران و ديگر شخصيت هاي كشورمان را در بدو ورود به كشور آمريكا را به خاطر داريد و حتما مطلعيد كه تا چند روز ديگر مسابقات جهاني كشتي در سالن دوازده هزار نفري آزادي برگزار خواهد شد. جالب است بدانيد كه كشور عزيز ما ايران طي عملي متقابل قصد دارد تا از هيئت اعزامي جهت شركت در مسابقات جهاني كشتي در تهران انگشت نگاري به عمل آورد و همين امر سبب ترديد و شك آنان براي شركت در اين مسابقات است. گفتني است كشتي گيران آمريكايي آخرين تمرينات آماده سازي را براي شرك در اين مسابقات انجام داده اند.

   + سعید ; ۳:٠٠ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳۸۱/٦/٦
comment نظرات ()